Spartak Dolní Rychnov

4. kolo, Ne 16.09 15:00

Přípravka U93
Spartak Dolní Rychnov8

Olympie Březová

13. kolo, St 12.09 17:30

Přípravka U96
Olympie Březová8

Přípravka U9

3. kolo, Ne 09.09 10:00

Slavoj Kynšperk6
Přípravka U96

Kraslice/Rotava

2. kolo, Ne 02.09 15:00

Přípravka U97
Kraslice/Rotava12

Přípravka U9

1. kolo, Út 28.08 17:00

FK Baník Sokolov7
Přípravka U93

Přípravka U9

23. kolo, Ne 27.05 10:00

Baník Královské Poříčí..11
Přípravka U96

Přípravka U9

21. kolo, Pá 11.05 16:30

Baník Vintířov6
Přípravka U97

Spartak H.Slavkov

20. kolo, So 05.05 14:00

Přípravka U93
Spartak H.Slavkov6

Přípravka U9

14. kolo, Út 01.05 10:30

Spartak Chodov11
Přípravka U91

Přípravka U9

19. kolo, Ne 29.04 10:00

Spartak Dolní Rychnov8
Přípravka U96

Přípravka U9

12. kolo, Pá 09.11 15:30

Baník Bukovany
Přípravka U9

Přehled zápasů

Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. Přípravka U9 2:3 Spartak Chodov 26.08.2017Sobota 14:00
2. Přípravka U9 12:0 FK Loket 03.09.2017Neděle 15:00
3. Sokol Citice 5:4 Přípravka U9 08.09.2017Pátek 17:00
4. Přípravka U9 7:8 Olympie Březová 17.09.2017Neděle 14:00
5. TJ Lomnice 9:8 Přípravka U9 24.09.2017Neděle 10:00
13. Baník Bukovany 2:29 Přípravka U9 28.09.2017Čtvrtek 10:00
6. Přípravka U9 11:8 Spartak Dolní Rychnov 30.09.2017Sobota 13:00
7. Spartak H.Slavkov 3:6 Přípravka U9 07.10.2017Sobota 10:00
8. Přípravka U9 9:3 Baník Vintířov 14.10.2017Sobota 12:00
9. Dynamo Krajková 4:2 Přípravka U9 20.10.2017Pátek 16:30
10. Přípravka U9 6:3 Baník Královské Poříčí 29.10.2017Neděle 12:00
11. Kraslice/Rotava 9:1 Přípravka U9 05.11.2017Neděle 10:00
16. Přípravka U9 0:8 Sokol Citice 07.04.2018Sobota 11:00
17. Olympie Březová 4:13 Přípravka U9 13.04.2018Pátek 16:30
18. Přípravka U9 2:6 TJ Lomnice 21.04.2018Sobota 14:00
19. Spartak Dolní Rychnov 8:6 Přípravka U9 29.04.2018Neděle 10:00
14. Spartak Chodov 11:1 Přípravka U9 01.05.2018Úterý 10:30
20. Přípravka U9 3:6 Spartak H.Slavkov 05.05.2018Sobota 14:00
15. FK Loket -:- Přípravka U9 08.05.2018Úterý 11:30
21. Baník Vintířov 6:7 Přípravka U9 11.05.2018Pátek 16:30
22. Přípravka U9 -:- Dynamo Krajková 19.05.2018Sobota 14:00
23. Baník Královské Poříčí 11:6 Přípravka U9 27.05.2018Neděle 10:00
24. Přípravka U9 -:- Kraslice/Rotava 02.06.2018Sobota 14:00
26. Přípravka U9 -:- Baník Bukovany 16.06.2018Sobota 14:00

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Hvězda Cheb 5 18:4 15
2. FC Fr.Lázně 5 15:3 12
3. TJ Lomnice 5 13:9 12
4. A muži 5 12:7 11
5. FC Cheb 5 21:10 9
6. FK Nejdek 5 18:13 9
7. Sokol Citice 5 9:11 8
8. Spartak Chodov 5 12:15 8
9. Spartak H.Slavkov 5 7:10 7
10. DDM St.Role 5 9:17 4
11. Baník Královské Poříčí 4 6:7 3
12. FK Žlutice 5 4:14 3
13. FK Nová Role 5 5:19 1
14. SK Toužim 4 8:18 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.09.2018 Roman Hanyš st. (54)
27.09.2018 Petr Macák (18)
28.09.2018 Petr Marterer (49)
02.10.2018 Lenka Friššová (33)
05.10.2018 Miroslav Rubáš st. (55)
06.10.2018 Roman Tvarůžek (49)
14.10.2018 Miroslav Demeter (16)
19.10.2018 Kamil Farkaš st. (49)
23.10.2018 Matěj Piták (10)
23.10.2018 Vojtěch Piták (10)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

5 gólů

Josef Vican

3 góly

Bedřich Rychna ml.

2 góly

Petr Macák

1 gól

Petr Karásek

1 gól

Jaroslav Němček
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Momentive ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 59294
Posledních 30 dnů: 1110 | Posledních 7 dnů: 274 | Poslední den: 26

© 2018 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne