A muži

23. kolo, Pá 25.05 18:00

FC Cheb1
A muži3

FK Ostrov

22. kolo, So 19.05 17:00

A muži2
FK Ostrov9

SK Toužim

20. kolo, So 05.05 17:00

A muži2
SK Toužim1

A muži

19. kolo, So 28.04 17:00

Baník Královské Poříčí..1
A muži0

Hvězda Cheb

18. kolo, So 21.04 17:00

A muži3
Hvězda Cheb1

A muži

17. kolo, So 14.04 15:00

TJ Lomnice2
A muži0

A muži

16. kolo, Ne 08.04 14:00

FK Žlutice2
A muži1PP

FK Nejdek

15. kolo, So 31.03 16:30

A muži2
FK Nejdek3

A muži

14. kolo, So 24.03 15:00

Sokol Citice1
A muži2PP

A muži

21. kolo, Út 20.03 15:00

Spartak Chodov3
A muži0

A muži

13. kolo, So 18.08 18:00

FC Fr.Lázně
A muži

Baník Královské Poříčí

1. kolo, Pá 24.08 18:00

A muži
Baník Královské Poříčí..

A muži

2. kolo, So 01.09 15:00

Sokol Citice
A muži

FK Nejdek

3. kolo, So 08.09 17:00

A muži
FK Nejdek

A muži

4. kolo, So 15.09 16:30

DDM St.Role
A muži

FK Žlutice

5. kolo, So 22.09 16:30

A muži
FK Žlutice

Spartak H.Slavkov

6. kolo, So 29.09 16:00

A muži
Spartak H.Slavkov

A muži

7. kolo, Ne 07.10 16:00

SK Toužim
A muži

TJ Lomnice

8. kolo, So 13.10 15:30

A muži
TJ Lomnice

A muži

9. kolo, So 20.10 15:30

Spartak Chodov
A muži

Návštěvní kniha

Žádáme všechny přispěvatele, aby ve svých příspěvcích nepoužívali hanlivá či urážlivá slova. Text příspěvku nesmí odporovat zákonům ČR. Děkujeme.

Reagovat

franta 11.8.2018 - 18:44

Vážený Jiří, zrovna tak jako jsou školní prázdniny, parlamentní prázdniny, divadelní prázdniny tak i my, jak vidno máme sedelské amatérské fotbalové prázdniny, které se projevily i na našem webu.

Jirka 13.8.2018 - 09:51

Velmi vážený Františku, vážím si Vašeho vtipného komentu :-) , sleduji krajský fotbal již delší dobu a zde na stránkách byly vždy zajímavé komentáře k příchodům, odchodům, zápasům atd.V poslední době nebýt Vašich postřehů - tak nula.Tak snad brzy v lepších časech - nemusí pršet, stačí když bude kapat.

Reagovat

stanislav suchý 7.8.2018 - 23:16

OMLOUVÁME se všem a už se na všem pracuje a opět stránky budou takové jaké bývali děkujeme za pochopení

Reagovat

Jirka 6.8.2018 - 08:22

Na Vašich stránkách bylo dříve tolik zajímavostí, aktualit z klubu, ale posledních pár měsíců, zde chcípl pes.Je to škoda , Vaše stránky patřily v kraji k jedněm z nejlepších, teď raději nehodnotit...

Reagovat

franta 19.6.2018 - 16:38

Protrápili jsme se do konce a budeme doufat, že se zkonsolidujete a do nového ročníku to bude jiný, bojovný, sehraný manšaft, jdoucí pevně za prvenstvím. Oj to jsem se nechal unést. A ještě nechám, budu si tak představovat, že fotbal je kolektivní hra a jedinec nic nezmůže, ani dva,tři, furt je to málo. Musí fungovat celý tým. A musí makat. Fotbal je o pohybu všech na hřišti. Pravda nemusíte mít den, balon neposlouchá, odskakuje, musíte to vydřít a pomoct manšaftu, něco vybojovat. A většinou vás to do hry dostane. Když to nejde celému manšaftu, můžete přitvrdit a trochu to vyhecovat a hned se hraje jinej zápas. I tahle "bojovnost" je na fotbale skvělá. Myšlenky to nejsou jenom moje, ale je to tak. Tak se zase sejdeme v lepších časech.

Béďa jr. 26.6.2018 - 22:47

Hezký napsáno

Reagovat

franta 20.5.2018 - 14:30

Všechny zdravím, tak tentokrát semelu tři zápasy které jsem viděl najednou. Vše na mých obvyklých 11. řádcích. Poříčí, tam se vyhrát nedalo vzhledem k předvedenému výkonu a nedalo se to ani uremízovat. Taková spousta nepřesností, určitý podíl na brance v naší síti měl Peli, dále pak už byl nepřekonatelný. Chodov, tam byl vlastně potvrzen bídný výkon z Poříčí. Možná kdyby byla proměněna penalta tak se to mohlo možná vyvinout jinak. Z Chodovských přímo sálala vůle po vítězství a přehrát jste je předvedeným výkonem nemohli. A objevil se tu lídr soutěže, Ostrov. Všechna čest, umístění v čele mu právem patří. Příděl 9 branek to už jsem dlouho nezažil. Já jich viděl jen 6, říkal jsem si na to trápení neviňátek už se dál dívat nebudu a šel jsem domu, udělal jsem dobře, ušetřil jsem si hořekování nad ještě třemi góly. Snad šla postavit taktika nějak jinak, už snad jen pohledem na tabulku před zápasem bylo patrno z kým budeme mít co do činění. Konec konců 9 v naší síti mluví za vše (každou 10 min. jsme ho dostali). Říká se, když manšaft dostává moc branek, je na vině trenér, když mužstvo dává málo branek, nebo žádné jsou na vině hráči. Tak si vyberte.

Reagovat

franta 25.4.2018 - 19:32

Tak se znovu hlásím, ale od začátku. Myslel jsem si, že napíši něco o prvním domácím zápase, s Nejdkem to bylo. Ale jak jste pohnojili skvostně rozehraný zápas, tak to jsem kousal těžko, psát jsem o tom hned nechtěl, říkal jsem si nech se vychladnout. No tak jsem se nechal, chci se k tomu vrátit a něco napsat, což bylo v úterý, ale to už se mi zase podstatná část dění vykouřila z hlavy, notabene když jsem nemohl na klávesnici najít písmeno "y", předesílám, na kompu jsem docela solidně psal. Tak jsem toho radši nechal, tím pádem si odpočinuly již přibývajícími roky značně ochablé mozkové buňky. Mohu se tedy po odpočinku vrátit k minulému zápasu s Hvězdou z kterého jsem viděl jen asi 60 min., no a líbilo se mi to až na toho góla v naší síti, trochu jste tam nestačili zareagovat. Dobrý záměr byl postavit k Béďovi Pátrika, rovněž i Peliho na stopera. On to viděl tak trochu z pohledu brankáře jak si to tam dirigovat. Bylo to dobré a vítězné. Nemůže být každý zápas dobrý, ale tento skutečně dobrý byl, alespoň těch 60 min. co jsem viděl.

Reagovat

Bohdan st. 23.4.2018 - 08:35

Tak konečně jarní vítězství za 3 body! Kluci, díky za ně... Ano, hosté byli fotbalovější, ale myslím, že jsme si vítězství zasloužili za bojovnost i viditelnou snahu i víru dotáhnout zápas do vítězného konce! Takže gratulace. Jen navážu na Slávka... ano, souhlas s Pelíškem. Vím dobře, že je výborný brankář a že rád hraje v útoku, ale že se s takovou noblesou popere se stoperským postem, to teda klobouk dolů! Jojo, jde vidět výborná kopací technika a přehled ve hře. A Piškot? Jo, na jaře mu to chytá, takže už hledáme jen střelce :-) Příští zápas už bude hrát náš mladý útočník P.Macák, tak se snad zvýší nase údernost. Herně se zvedáme, už v Lomnici se mi váš výkon i přes prohru líbil, tak to teď potvrdit v Poříčí. Bude to tam asi těžké, ale jak se říká "míč je kulatý" a my vám věříme!

Reagovat

Slavoj 23.4.2018 - 07:16

A muži: Zdravím, dlouho jsem nikdo nic nepsal tak se pokusím já. Za tři body jsem rád jako asi každý fanoušek Baníku. Hra sice nebyla úplně ok, ale v tom horku se dá ledacos odpustit. Jsou tam momenty na které se dá koukat a musím vás pochválit, že jste to zvládli herně i takticky. Ano Hvězda byla o malinko lepší a měla vic šancí. My z minima vytěžili maximum. Pochválim vás dnes všechny i náhradníky. Každý si splnil svoji roli v tomto utkání. Jedno však dodám. Před 4, možná uz 5 lety jsem tvrdil, že pokud se nic nestane, tak budeme, dnes už vím že máme, mít nejlepší brankářskou dvojici v celém kraji. Piškot v brance fantastickej a Peli vybornej na postu na kterém bych ho asi nikdy netipoval. Je důležité ze jsou výborní v poli i v brance. O tyto dva hráče se můžeme odrazit k lepším výsledkům a také se na ně můžeme 100 % spolehnout, že pro mužstvo udělají cokoli . Díky podotýkám patří všem........

Reagovat

Pavla Rychnová 26.3.2018 - 11:29

Zdravim milovníky fotbalu mezi které patřím i já.Jen se začínám bát,aby mi lásku k tomuto sportu někdo nezošklivil Pišu jsem dnes poprvé a věřím,že i naposled. Nechci jen za zády komentovat něco,co si myslim,že je špatně.Plně souhlasím s Charvim,ikdyž psal ve dvě hodiny v noci.Nevím proč do základu nenastoupili zkušení hráči jako Karel a Jiří.Co se týká složení sestavy,tak na to mám svůj vlastní názor,ikdyž jsem pro někoho možná blbá ženská,která má stát doma u plotny. Věřte,že jsem i to. Ale byla jsem už na dosti zápasech,abych posoudila a viděla pár prokaučovaných zápasů a nebo to byla asi nakonec jen taktika,jak psal Slava. O čemž dost pochybuju. A myslim si , že to není jen můj názor. Nevim,možná je vše počínáno záměrně a má se to těm klukům,co se snaží a mají fotbal rádi, znechutit. Už jsem to zažila u Piškota a taky jsem to náležitě oplakala,to mi věřte. Jsem ráda,že je zpátky.V sobotu jsem na něj byla opravdu pyšná.I na Tebe Bediku,holt až na ty šance. Ale tak to je,co ty nedáš, tak to na druhý straně musí Piky chytit :-) Držím dál všem palce...Pavla

Reagovat

Skavek 26.3.2018 - 07:08

Já tam nebil a 2 body dobrý. Trochu si myslím že tady se těšit trochu něco jiného. Co je v kabině ma zůstat v kabině a pokud vím s Tomášem se dá mluvit a ne si stěžovat za zády ted nemyslím Fatoura ale všeobecně. Ja sam vím, že vždycky byl někdo smutný kdyz nehrál ale na každého soupeře je jiná taktika a zápasu je hodně tak se nechme překvapit kdo a jak bude hrát a kolik toho odehraje. Žádný trenér není povinen se zpovídat zda hrál ten či onen ale povinnost ma aby se hrálo dobře a bodovalo se a pište rano se strizlivou hlavou prosim jinak vstup dobrý a už se těším na zapas

Jiří 26.3.2018 - 14:40

Je přeci jedno Slávku kdy tam vložím příspěvek, důležité je i to co v něm stojí. abych upřesnil můj článek: nikdo si nestěžoval a veškerý info jsem měl jen v průběhu zápasu od fanoušků přes telefon. Sám sem viděl jen první půlku. Klidně to řeknu i Tomášovi osobně co se mi nelíbí :-) Třeba si nějakou radu vezme k srdci a třeba taky ne. Je to trenér A týmu a já ho jako člověka mám hrozně rád. takže si vyměníme pár názorů a dozvím se třeba i to co nevím. Ale jako fanouška mě štve když vedeme 10min do konce a soupeř vyrovná. ale rozpitvávat to tu nebudu.2 body jsou doma, byl to první zápas po zimě tak uvidíme.

sláva 26.3.2018 - 20:18

já viděl i 20 minut před koncem vyhrávat 3:0 a nakonec prohrát ne Spartičkaaa ale Baník versus Toužim doma. Jinak ok kdy to píšeš jen ve dvě ráno jsi asi nebil 100 % ale to nevadí jen mě mrzí, že máme špatnou zimu a když dovezeme dva body tak je to asi špatně :-) ale ne trenér je jen jeden a hrát mohou jen 11 hráčů atak to je a bude Baniku zdar

Další 1 2 3 ...13

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. A muži 0 0:0 0
2. FC Cheb 0 0:0 0
3. FC Fr.Lázně 0 0:0 0
4. FK Nová Role 0 0:0 0
5. Baník Královské Poříčí 0 0:0 0
6. SK Toužim 0 0:0 0
7. FK Žlutice 0 0:0 0
8. Sokol Citice 0 0:0 0
9. TJ Lomnice 0 0:0 0
10. Spartak H.Slavkov 0 0:0 0
11. Spartak Chodov 0 0:0 0
12. DDM St.Role 0 0:0 0
13. Hvězda Cheb 0 0:0 0
14. FK Nejdek 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Momentive ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 57993
Posledních 30 dnů: 569 | Posledních 7 dnů: 146 | Poslední den: 24

© 2018 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne