TJ Lomnice

4. kolo, So 16.09 16:30

A muži0
TJ Lomnice1PP

FK Žlutice

3. kolo, So 09.09 17:00

A muži3
FK Žlutice4PP

A muži

2. kolo, So 02.09 17:00

FK Nejdek4
A muži5

Sokol Citice

1. kolo, So 26.08 17:00

A muži4
Sokol Citice1

A muži

13. kolo, So 19.08 10:30

FC Fr.Lázně6
A muži0

DDM St.Role

12. kolo, So 12.08 17:00

A muži6
DDM St.Role0

FC Cheb

26. kolo, So 17.06 15:00

A muži2
FC Cheb3

A muži

25. kolo, So 10.06 10:30

Sokol Chyše0
A muži6

Sokol Citice

24. kolo, So 03.06 15:00

A muži7
Sokol Citice1

A muži

23. kolo, So 27.05 18:00

SK Toužim0
A muži1

A muži

5. kolo, So 23.09 19:00

Hvězda Cheb
A muži

Baník Královské Poříčí

6. kolo, So 30.09 16:00

A muži
Baník Královské Poříčí..

A muži

7. kolo, Ne 08.10 16:00

SK Toužim
A muži

Spartak Chodov

8. kolo, So 14.10 15:30

A muži
Spartak Chodov

A muži

9. kolo, So 21.10 15:30

FK Ostrov
A muži

FC Cheb

10. kolo, So 28.10 14:30

A muži
FC Cheb

A muži

11. kolo, So 04.11 10:15

Lokomotiva K.Vary
A muži

Návštěvní kniha

Žádáme všechny přispěvatele, aby ve svých příspěvcích nepoužívali hanlivá či urážlivá slova. Text příspěvku nesmí odporovat zákonům ČR. Děkujeme.

Reagovat

Bohdan 14.9.2017 - 08:11

Tak se nám ten mančaft nějak rozpadá! Vlivem zranění se už na začátku sezóny dostáváme pod pěkný tlak... No, ale to by nás spíš mělo nakopnout a měli byste táhnout na hřišti za jeden provaz, ale ono ne! Hra taková rozháraná a přestože jsme se dostali po pěkné akci do vedení po brance našeho ostrostřelce Vincka, tak místo toho, abychom se uklidnili, tak jsme naopak začali hrát až příliš ležérně a nestačili zachytávat útoky žlutických... A nesoustředěnost se projevila i až příliš, nebo spíš neskutečně zahrávaných "malých" domů Pelimu. Vlastně to byly spíš nebezpečné střely! To se jen tak nevidí! No nic... vlastně jsme na to zvyklí...bohatým bereme a chudým dáváme, to už je takový sedelský kolorit. Ale co, i proto je ten fotbal tak krásnej a nepředvídatelnej! Tak snad ten výsledek hodíte za hlavu a porazíte ve velké formě hrající Lomnici. :-) Jo a pochválit musím oba Vincky, kteří se pořád snažili hrát a Peliho, který si musel dávat pozor nejen na soupeře. :-) A Míšo, ty si kup nové kopačky, ty staré máš evidentně velké nebo "ohrané", protože tvoje nahrávky v drtivé většině našly svůj cíl = nohy žlutických! :-):-):-)

Reagovat

franta 11.9.2017 - 08:52

Jak na houpačce, vedeme, prohráváme, otočíme necháme je vyrovnat a nakonec prohrajeme na penalty s posledním. Říkám si potřebujeme my vůbec nějakou obranu, nebo abych se odborně vyjádřil - solidní defenzivní činnost. Odpovídám si, nepotřebujeme. Stačí nám Peli, ten si to ubrání a ještě odchytá sám. Obránci se mu tam jen pletou. Pokud si to chtějí alibisticky ulehčit pošlou mu skoro nechytatelnou "malou domu". Pánové, minule jsem napsal, že budeme hrát o špici, ale to mě přepadla neopodstatněná euforie po těch dvou pivech co jsem doma vypil a šel psát. Pokud budou takové výkony pokračovat, tak to bude holý boj o přežití v této soutěži. Příště vás neuvidím, budu v Budějkách, tak se půjdu podívat na ně. A vám ať se daří.

Reagovat

franta 4.9.2017 - 15:45

Řekl bych vše odpuštěno, ale ta obrana to je kurva vo nervy,trochu se to zlepšilo ve druhém poločase, díky jinému rozestavení, ale furt bída. Dvakrát komfortně vést 0-2 a 2-4 , nechat to vyrovnat v prvním případě a komplikovat pohodu fanouškům a konec konců i sobě v druhém případě!!? Lze říci, co se týká hry v poli oni měli jednoznačně navrch, v obraně jim to také haprovalo, bohudík ten jejich brankař toho moc nepochytal na rozdíl od Peliho, který to tam hasil úspěšně každou chvíli. Mám radost, že všichni mladíci dali góla, David má dobrou orientaci před brankou, ale v poli je to horší. Je pořád co zlepšovat a zejména pracovat na sobě, věřím, že budeme hrát o špici.

Reagovat

franta 30.8.2017 - 12:14

Zápas jsem neviděl, protože jsem byl na důchodcovské dovolené, jsem však velmi rád, že jste si po tom debaklu alespoň částečně napravili reputaci, úplně napraveno bude až porazíte Nejdek a na to se podívat pojedu. Snad budete v plné síle. Ještě k těm Kohoutům, myslel jsem, že z nich bude vývar ale oni vyvařili vás i nás. Tak ať se nám, vám daří.

Reagovat

franta 21.8.2017 - 18:11

Sousede, dobře jsi to napsal, ale já bych byl ostřejší, napadalo jich tam zkrátka moc.

Reagovat

Béďa st. 21.8.2017 - 09:40

Ajajajajaj! Takové pěkné skóre, jsme měli... a teď jsme si ho pěkně zarovnali! :-( Ale popořádku... Doufal jem v nějakej ten bodík, ale domácí "kohouti" (to kokrhání bylo otravné!) mne/nás/vás docela překvapili! Hráli rychlý, kombinační a důrazný fotbal... Prostě se těch 7 nových tváří v domácích dresech projevilo. Zápas to byl svižný a vůbec jste nehráli tak zle, jak napovídá výsledek. Bohužel domácí byli opravdu efektivní a co roh, toto smrdělo gólem. Asi byste se měli na bránění standardek zaměřit, protože na můj vkus dostáváte z těchto situací moc gólů... Ale zase nutno dodat, že domácí stoper je hlavičkář excelentní a za inkasované góly Pelíšek opravdu nemohl. Bohužel v 1.půli domácím pomohl i soustavně špatně pískající rozhodčí, takže jestliže pískl takovou penaltu proti nám, tak na druhé straně měl písknout minimálně 2, na Vincka ml. i na Béďu... ale kdo zná Hlavatýho, ničemu se už nediví. Kadopádně za stavu 0:0 měl po hezké akci Radka Kaňoka na noze tutový gól Vincek, kterýmu ale asi zvlhnul střelecký prach a skoro z malého vápna trestuhodně nedal! No a pak se to už začalo sypat do naší branky a skončilo to tak, jak to skončilo... Nevadí, vybrali jste si to teď a myslím, že doma Citice přejedeme a zase naskočíme na vítěznou vlnu! Tak kluci, DO TOHO!

Reagovat

franta 14.8.2017 - 09:11

Tak nám to konečně začalo a to ve velkém stylu. Něco už jsem vytušil, když jsem se byl podívat v N. Roli na přípravě s Habartovem, tam už se něco rýsovalo, když soupeř Habartov obdržel 6 kousků, přičemž složení manšaftu ještě nebylo úplně redy. No a týden nato, už při mistráku se to tam staronovému soupeři sypalo jako dárky hodným dětem do punčošky. To Pepa zase chytil střeleckou slinu a do půlky dal 3. a že i jeho brácha bude kvalitní posilou, o tom není sporu. Moc jste se mi všichni líbili, nemyslím ve stylu Prag pride, ale solidním fotbalovým výkonem, tedy alespoń v prvním poločase, pak jsem musel z technickorodinných důvodů odejít.

Reagovat

franta 20.6.2017 - 15:31

Když jsem psal svůj poslední pohled, zbývala do konce tři kola. Tehdy ještě teoreticky jsme mohli být vicemistři, to by ovšem Nejdek musel zaváhat v Poříčí, bohužel Poříčí má problémy samo se sebou a tak je soupeř přejel jak holé skřivany. Další, ještě možnou variantou, poslední kolo - Lomnice potrápí Nejdek, což se nestalo, resp. Nejdek jim nedal sebemenší naději, tudiž odsoudil i nás k tomu, již zajištěnému třetímu místu a to i v případě naší výhry. Výhra se však ke zklamání všech nekonala. K samotnému zápasu, nepochopitelné nedorozumění při první brance v naší síti, naštěstí netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno, za zmínku stojí Béďův slalom od poloviny hřiště na 2-1, celkově bych hodnotil první poločas, až na to jedno zaváhání dobře a myslel jsem si, že výhru si nenecháte ujít, stačilo se víc soustředit na bránění. Nebylo třeba hrát "vabank"a přivodit si prohru. Ten druhý poločas jste zkrátka odflákli. Takže užijte si prázdnin a budeme se těšit na dobré a ještě lepší výkony na podzim. A tak snad si nebudu muset klást otázku jak budou hrát? -"Dobře, nebo jako vždycky".

Reagovat

Béďa st. 13.6.2017 - 08:29

Tož ať to tady žije! To si přeji i já! :-) Myslím, že teď už to fungovat bude... A k zápasu... V Chyši jsem samozřejmě byl. Nejen že byl, ale i musel... Vaše věrná fanynka by mi neodpustila, kdyby byť o jediný váš zápas přišla! :-) Očekávali jsme lehké utkání, ale naše vysoké vítězství se nerodilo lehce... Od začátku bylo vidět, že soupeř svojí nefotbalovost nahrazuje tvrdostí a dohrávání veškerých soubojů hraničilo se záludností. A jelikož rozhodčí tuto hru v 1.poločase toleroval, nemohli jsme se dostat do tempa, a tím ani do šancí. Jednu z mála šancí po pěkném průniku zakončil špatnou střelou mimo branku D.Petřík... Domácí využívali každou možnost k brejkům, které většinou vedl jejich kapitán, který se mi, mimochodem jako jediný z domácích, svou fotbalovostí velmi líbil... Naštěstí Piškot vytáhl pár super zákroků, protože kdybychom prohrávali, asi bychom se trápili výrazně déle... Naštěstí jsme po pěkné akci Dana a Bédi ještě do poločasu skórovali, a tím jsme určili ráz dalšího průběhu. A když zkraje 2.půle odstoupil jejich kapitán a jejich bek se nechal hloupě vyloučit, bylo již po zápase. V tréninkovém tempu jste je jen dorazili a k naší radosti, nás za "klandrem", jste jim pár branek nasypali. :-) Bylo ale vidět, že nám chybí hráč typu Tomáše Roulicha, který by domácím jejich tvrdou hru oplatil stejnou mincí. A pochválit bych chtěl i Marka Hejla, který se svojí subtilní postavou na hřišti neztratil a nebál se hrát. Tak kluci díky za body a teď už jen příště vyvrátit pravidlo, že když je "závěrečná", tak většinou na hřišti prohráváme! Uf...to jsem se rozepsal :-)

Reagovat

franta 9.6.2017 - 13:38

Tak náhodou jsem kliknul jestli se tam něco neděje a vono, kurva jo. Tak to jsem rád, rád jsem i za váš zájem. Fotbal mám rád a mám rád i vás, kteří za Sedlo fotbal hrajete, od těch nejmenších až po ty kumpány co vybojovali za tak dramatických okolností čestný výsledek 2-6, jejichž hra byla pak velebena v našich "Kravských rozhledech" až do nebes. No kluci, napíšu, pokud na mě zrovna padne to pisatelský střevo. Jo v mých letech už to tak jistý není. Do Chýše nepojedu, tam by jste to měli zvládnout naprosto jasně, tak vám přeji úspěch a budeme krůček od historicky nejlepšího místa. A tobě Jirko, povolaný k vedení tohoto webu, veď ho demokraticky, přehledně a úspěšně, to ti přeju. Ať to zkrátka žije.

Další 1 2 3 ...12

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Ostrov 6 29:0 18
2. TJ Lomnice 6 15:6 15
3. Baník Královské Poříčí 6 18:14 13
4. Hvězda Cheb 6 17:6 12
5. FC Fr.Lázně 6 20:10 12
6. A muži 6 18:14 11
7. Spartak Chodov 5 11:14 9
8. FC Cheb 6 12:11 8
9. FK Nejdek 6 11:14 6
10. Sokol Citice 6 13:23 6
11. FK Žlutice 6 10:22 4
12. Lokomotiva K.Vary 6 8:21 3
13. DDM St.Role 5 5:18 3
14. SK Toužim 6 5:19 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na facebooku

Střelci týmu

6 gólů

Josef Vican

2 góly

David Dudi

2 góly

Jan Vican

1 gól

Radek Kaňok

1 gól

Petr Karásek

1 gól

Bedřich Rychna ml.

1 gól

Dušan Sliško

1 gól

Tomáš Roulich

1 gól

Marek Hejl
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Momentive ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 50366
Posledních 30 dnů: 1202 | Posledních 7 dnů: 370 | Poslední den: 53

© 2017 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne