Olympie Březová

4. kolo, Ne 17.09 14:00

přípravka U97
Olympie Březová8

přípravka U9

3. kolo, Pá 08.09 17:00

Sokol Citice5
přípravka U94

FK Loket

2. kolo, Ne 03.09 15:00

přípravka U912
FK Loket0

přípravka U9

1. kolo, Ne 30.10 10:00

SKF Kraslice2
přípravka U912

přípravka U9

9. kolo, Ne 23.10 13:00

Spartak Dolní Rychnov7
přípravka U98

Baník Vintířov

8. kolo, Ne 16.10 14:00

přípravka U914
Baník Vintířov0

Spartak Chodov

6. kolo, St 12.10 17:00

přípravka U95
Spartak Chodov2

přípravka U9

7. kolo, Ne 09.10 10:00

Baník Královské Poříčí..3
přípravka U94

Dynamo Krajková

4. kolo, St 28.09 14:00

přípravka U97
Dynamo Krajková3

přípravka U9

5. kolo, Ne 25.09 10:30

Sokol Citice4
přípravka U95

přípravka U9

5. kolo, Ne 24.09 10:00

TJ Lomnice
přípravka U9

přípravka U9

13. kolo, Čt 28.09 10:00

Baník Bukovany
přípravka U9

Spartak Dolní Rychnov

6. kolo, So 30.09 13:00

přípravka U9
Spartak Dolní Rychnov

přípravka U9

7. kolo, So 07.10 10:00

Spartak H.Slavkov
přípravka U9

Baník Vintířov

8. kolo, So 14.10 12:00

přípravka U9
Baník Vintířov

přípravka U9

9. kolo, Pá 20.10 16:30

Dynamo Krajková
přípravka U9

Baník Královské Poříčí

10. kolo, Ne 29.10 12:00

přípravka U9
Baník Královské Poříčí..

přípravka U9

11. kolo, Ne 05.11 10:00

Kraslice/Rotava
přípravka U9

Rozpis zápasů

Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
Spartak Chodov 4:7 Dynamo Krajková 17.09.201714:00
Baník Bukovany 1:10 TJ Lomnice 17.09.201714:00
FK Loket 0:2 Sokol Citice 17.09.201714:00
Baník Královské Poříčí 3:1 Baník Vintířov 17.09.201714:00
Kraslice/Rotava 13:0 Spartak H.Slavkov 17.09.201714:00
přípravka U9 7:8 Olympie Březová 17.09.201714:00

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Ostrov 6 29:0 18
2. TJ Lomnice 6 15:6 15
3. Baník Královské Poříčí 6 18:14 13
4. Hvězda Cheb 6 17:6 12
5. FC Fr.Lázně 6 20:10 12
6. A muži 6 18:14 11
7. Spartak Chodov 5 11:14 9
8. FC Cheb 6 12:11 8
9. FK Nejdek 6 11:14 6
10. Sokol Citice 6 13:23 6
11. FK Žlutice 6 10:22 4
12. Lokomotiva K.Vary 6 8:21 3
13. DDM St.Role 5 5:18 3
14. SK Toužim 6 5:19 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na facebooku

Střelci týmu

6 gólů

Josef Vican

2 góly

David Dudi

2 góly

Jan Vican

1 gól

Radek Kaňok

1 gól

Petr Karásek

1 gól

Bedřich Rychna ml.

1 gól

Dušan Sliško

1 gól

Tomáš Roulich

1 gól

Marek Hejl
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Momentive ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 50366
Posledních 30 dnů: 1202 | Posledních 7 dnů: 370 | Poslední den: 53

© 2017 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne