Mladší žáci

13. kolo, Pá 16.11 14:30

TJ Sokol Dolní Žandov..18
Mladší žáci1

TJ Stará Voda/ TJ Velká Hleďsebe

12. kolo, Pá 09.11 15:00

Mladší žáci2
TJ Stará Voda/ TJ Velk..15

Mladší žáci

11. kolo, Pá 02.11 15:00

FC Fr.Lázně14
Mladší žáci0

Mladší žáci

9. kolo, Pá 19.10 17:00

Staré Sedlo15
Mladší žáci0

Spartak Chodov

8. kolo, Pá 12.10 16:00

Mladší žáci1
Spartak Chodov27

Mladší žáci

7. kolo, Pá 05.10 17:00

FK Baník Sokolov27
Mladší žáci0

Lomnice/Krajková

6. kolo, Pá 28.09 15:00

Mladší žáci3
Lomnice/Krajková9

Mladší žáci

5. kolo, Pá 21.09 17:00

Spartak Dolní Rychnov ..18
Mladší žáci0

TJ Olympie Březová / TJ Sokol Citice

4. kolo, St 12.09 17:30

Mladší žáci1
TJ Olympie Březová / T..15

Slavoj Kynšperk

1. kolo, Út 11.09 17:00

Mladší žáci8
Slavoj Kynšperk3

Mladší žáci

Jméno Z G A ŽK ČK ø G ø ŽK ø ČK
1. Marek Pavlíček 9 4 0 0 0 0.44 0.00 0.00
2. Roman Maixner 11 3 0 0 0 0.27 0.00 0.00
3. Hynek Milota 10 2 0 0 0 0.20 0.00 0.00
4. Jaroslav Našinec 11 2 0 0 0 0.18 0.00 0.00
5. Antonio Balog 5 2 0 0 0 0.40 0.00 0.00
6. Lucas Velez 4 2 0 0 0 0.50 0.00 0.00
7. Jakub Kubín 4 1 0 0 0 0.25 0.00 0.00
8. Nela Velez 5 1 0 0 0 0.20 0.00 0.00
9. Štěpán Charous 5 1 0 0 0 0.20 0.00 0.00
10. Daniel Kamberský 6 1 0 0 0 0.17 0.00 0.00
11. Christian Zídek 1 1 0 0 0 1.00 0.00 0.00
12. Matěj Marterer 9 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
13. Jiří Holub 9 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
14. Martin Šlapa 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
15. František Horvath 10 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
16. Štěpán Klöcker 10 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
17. Ladislav Bílý 2 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
18. Filip Slavíček 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
19. Alexander Franz 3 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
20. Zídek Christian 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
21. Vojtěch Piták 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
22. Tadeáš Tylka 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
23. Adéla Nídlová 1 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
24. Filip Riedl 6 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
25. Kristián Horváth 5 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
26. Filip Šilpoch 2 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
27. Albert Riedl 2 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Baník Sokolov 12 112:26 33
2. Spartak Chodov 12 84:21 31
3. TJ Sokol Dolní Žandov 12 68:32 27
4. Baník Královské Poříčí 12 70:26 26
5. TJ Stará Voda/ TJ.. 12 64:40 25
6. Lomnice/Krajková 12 54:39 21
7. TJ Olympie Březová /.. 12 50:48 18
8. FC Fr.Lázně 12 51:56 15
9. Slavoj Kynšperk 12 57:73 13
10. TJ Baník Habartov 12 59:59 12
11. Spartak Dolní Rychnov.. 12 49:72 6
12. Staré Sedlo 12 31:84 3
13. Mladší žáci 12 20:193 3

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.07.2019 Matěj Rozsypal (7)
24.07.2019 Renata Möcklová (75)
24.07.2019 MIchal Brychta (42)
29.07.2019 Jiří Fatka (33)
29.07.2019 Michaela Šeblová (52)
29.07.2019 Miroslav Kapr (55)
08.08.2019 Stanislav Suchý (45)
14.08.2019 František Horvath (11)
15.08.2019 Julius Dudi (49)
17.08.2019 Milan Kubelka ml. (45)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

4 góly

Marek Pavlíček

3 góly

Roman Maixner

2 góly

Hynek Milota

2 góly

Jaroslav Našinec

2 góly

Antonio Balog

2 góly

Lucas Velez

1 gól

Jakub Kubín

1 gól

Nela Velez

1 gól

Štěpán Charous

1 gól

Daniel Kamberský
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Synthomer a.s. ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 65871
Posledních 30 dnů: 369 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 11

© 2019 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne