14. kolo, So 15.06 17:00

A muži

A muži

A muži

Kompletní hodnocení podzimní části A mužstva 1. Kolo Sokol Citice – BU N. Sedlo 3 – 3 (1:1) branky – 2 x B. Rychna ml., Petr Macák První utkání a spravedlivá remíza. Trochu z tohoto utkání udělal bramboračku rozhodčí, ale přesto obě mužstva předvedli dobrou hru a zaslouženě utkání skončilo remízou. Bod byl dobrým vstupem do soutěže. 2. Kolo BU N. Sedlo – Loko K. Vary 2 – 1 (0:0) branky – Radek Patera, Daniel Podolník První domácí utkání bylo hodně těžké. Hosté byli velice nepříjemným soupeřem a prohra je pro ně trochu krutá. I tomuto utkání by slušela remíza, ale my jsme nakonec rádi, že bereme všechny body. 3. Kolo Spartak Chodov – BU N. Sedlo 1 – 0 (0:0) První porážka v sezóně, ale budu se opakovat. Toto utkání mělo také skončit remízou. Domácí nebyli lepší, ale dali jednu branku a tím berou výhru. Nás poznamenalo nepříjemné zranění Radka Rychny. Doufám, že bude brzo fit. 4. Kolo BU N. Sedlo – Slavia K. Vary 1 – 1 (0:0) branka – Karel Kalina Silná sestava hostů, která nám ze začátku dělala problémy. S postupem času jsme utkání režírovali my a měli jsme ho i vyhrát. Šancí jsme měli spoustu, ale nedokázali jsme je proměnit. 5. Kolo Olympia Hroznětín – BU N. Sedlo 1 – 0 (0:0) První poločas jsme odehráli dobře. Škoda, že jsme naše slibné šance nedokázali proměnit v gólový náskok. Druhý poločas byl z naší strany špatný, a tak domácí zaslouženě berou tři body. 6. Kolo BU N. Sedlo – Baník Král. Poříčí 3 – 1 (0:0) branky – David Patera, Robert Faber a Lukáš Macák Těžký soupeř, ale dnes jsme byli lepší. O výhře rozhodl vynikající vstup do druhého poločasu. Druhý poločas byl v naší režii a zaslouženě jsme vyhráli. 7. Kolo SK Toužim – BU N. Sedlo 1 – 4 (0:1) branky – 3 x Robert Faber, Daniel Podolník Do Toužimi jsme odjížděli ve slátané sestavě, ale předvedli jsme bojovný a zodpovědný výkon. Domácím jsme nedali žádný prostor a střelecky se blýskl Faber. Jeho branky byly excelentní. 8. Kolo FK Ostrov – BU N. Sedlo 4 – 1 (1:1) branku – Patrik Šebl V tomto utkání, jsme mohli jen překvapit. Domácí jsme dlouho trápili a je škoda, že jsme nezachytili vstup do druhého poločasu, kde jsme rychle inkasovali dvě branky a bylo po nadějích. 9. Kolo BU N. Sedlo – FK N. Role 4 – 0 (1:0) branky – Faber Robert, Petr Macák, B. Rychna a Roman Hányš Opět ne moc povedený první poločas, ale velice dobrý výkon ve druhé půli nám zajistil vysokou a zaslouženou výhru. Byli jsme dnes jasně lepší. 10. Kolo Baník Vintířov – BU N. Sedlo 4 – 2 (3:1) branky – Petr Macák, Bedřich Rychna Nejhorší první poločas v soutěži. Jen díky Radkovi Rychnovy v brance jsme měli naději ve druhém poločase hrát o nějaký výsledek. Druhý poločas byl jasně v naší režii, ale nedokázali jsme proměnit naše šance, a tak porážka je nakonec zbytečnou ztrátou bodů. 11. Kolo BU N. Sedlo – FK Nejdek 2 – 1 (1:1) branky – Robert Faber, Tomáš Tefr Toto jsou nejdůležitější a nejšťastnější body v soutěži. O naší výhře rozhodla hrubá chyby hostů, kterou potrestal Tomáš Tefr. Remíza v tomto utkání by byla spravedlivá. My jsme však rádi za tři body. 12. Kolo K. Vary Dvory – BU N. Sedlo 7 – 0 (2:0) Výsledek je krutý. Odehráli jsme výborných 30 minut, ale pak jsme inkasovali a naše hra se sesypala a my byli rádi, že utkání už končí, neboť jsme jsme poté už hráli velmi naivně a špatně. 13. Kolo BU N. Sedlo – TJ Lomnice 0 – 2 (0:0) Poslední utkání a zbytečná porážka. První poločas jsme odehráli hrozně. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale na body to dnes nestačilo. Nebyli jsme schopný dát branku z jasných příležitostí a tak hosté vyhráli zaslouženě. Podzimní část soutěže bych zhodnotil spíše jako neuspokojivou. Bodů jsme měli mít mnohem více. V několika utkáních jsme museli i velmi improvizovat, protože nám chybělo celkem dost hráčů. V dnešní domě, kdy fotbal není pro nás amatéry na prvním místě (což je logické), musíme k hráčům přistupovat trochu jinak, než to bývalo v minulých letech. Body jsme poztráceli v utkáních s Chodovem, Slavii K. Vary B , Vintířovem a ve Dvorech. Naopak na Ostrov, Hroznětín a Lomnici jsme se špatně vyspali a tady jsme si ani bod nezasloužili. Na tréninkové jednotky kluci chodí tak, jak mohou, ale někdy je nás prostě málo a v tolika lidech se nedá moc kvalitně potrénovat. Doufám, že uděláme dobrou zimní přípravu, protože z té se prakticky žije po celý rok, jen se v průběhu roku trochu okysličuje. Chválit nebudu, protože jednotlivec ve fotbale nic nezmůže, a hlavně jsme mužstvo, který drží při sobě a nespoléhá na jednotlivce. Každý v mužstvu hraje svou podstatnou roli a nestalo se, že by mě někdo nějak zklamal. Hold někdy máte dobré a někdy špatné utkání. Těším se na nepopulární zimní přípravu, která nám začíná 11. ledna a budeme se scházet třikrát týdně a na konci února nás čeká zimní soustředění. Všem hráčům, pomocníkům a fanouškům přeji pohodové Vánoční svátky, do nového roku hlavně pevné zdraví a odpočiňte si od všeho špatného, co kolem nás je. Zdraví máte jen jedno, a tak načerpejte dost sil do nového roku. Váš předseda, trenér a kamarád Stanislav Suchý