20. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
Sokol Citice2
A muži2
19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
18. kolo, So 13.4.2024 10:30
TJ K. Vary - Dvory3
A muži1
17. kolo, So 6.4.2024 16:30
A muži4
TJ Lomnice2
16. kolo, So 30.3.2024 15:30
A muži1
FK Ostrov B3
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Slavia K. Vary B3
A muži1
12. kolo, So 4.11.2023 14:00
Olympie Hroznětín0
A muži2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
A muži3
SK Toužim1
10. kolo, So 21.10.2023 10:30
Loko Kar. Vary1
A muži8
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
A muži3
Viktoria Mariánské Láz..0
21. kolo, Dnes 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
22. kolo, So 11.05 14:30
Viktoria Mariánské Láz..
A muži
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
26. kolo, So 08.06 10:30
Rozvoj Trstenice
A muži
14. kolo, So 15.06 17:00
A muži
Spartak Chodov
15. kolo, So 20.4.2024 14:00
Oloví4
B muži3
13. kolo, So 6.4.2024 14:00
B muži3
Habartov1
12. kolo, Ne 31.3.2024 14:00
Krajková0
B muži3
1. kolo, Ne 5.11.2023 11:00
B muži7
Lomnice B4
11. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
B muži3
Baník Bukovany4PP
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:00
Lomnice B2
B muži0
9. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
Svatava B2
B muži5
8. kolo, Ne 8.10.2023 13:00
B muži4
Krásno1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
D. Rychnov3
B muži5
6. kolo, Ne 24.9.2023 13:30
B muži7
Oloví1
17. kolo, Dnes 14:00
Krásno
B muži
18. kolo, So 11.05 14:00
B muži
Svatava B
16. kolo, So 27.4.2024 10:00
Starší žáci 2
Fran. Lázně5
15. kolo, So 20.4.2024 10:00
Sp. Chodov0
Starší žáci 6
13. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
Starší žáci 4
N. Role/ Nejdek1
11. kolo, So 28.10.2023 15:00
Starší žáci 0
Kynšperk4
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
Lomnice/ Krajková6
Starší žáci 0
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
Starší žáci 3
Plesná2
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:30
Fran. Lázně7
Starší žáci 1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
Starší žáci 5
Sp. Chodov4PP
4. kolo, So 9.9.2023 10:00
N. Role/ Nejdek1
Starší žáci 3
3. kolo, Ne 3.9.2023 10:00
Starší žáci 1
Citice/D.Rychnov8
17. kolo, Ne 05.05 10:00
Plesná
Starší žáci
18. kolo, So 11.05 10:00
Starší žáci
Lomnice/ Krajková
15. kolo, Čt 25.4.2024 17:00
Kr. Poříčí1
Mladší žáci U 132
13. kolo, Pá 12.4.2024 17:00
Březová1
Mladší žáci U 139
12. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Mladší žáci U 131
Sokolov B12
11. kolo, Po 30.10.2023 14:30
Horní Slavkov8
Mladší žáci U 131
8. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
Mladší žáci U 131
Kynšperk4
7. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Skalná / FC Cheb5
Mladší žáci U 133
6. kolo, Pá 22.9.2023 17:00
Mladší žáci U 136
D. Rychnov / Citice3
5. kolo, Pá 15.9.2023 17:00
Svatava / Staré Sedlo..7
Mladší žáci U 133
4. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
Mladší žáci U 130
Kr. Poříčí9
3. kolo, So 2.9.2023 10:00
Slavia K. Vary C14
Mladší žáci U 131
17. kolo, Pá 10.05 17:00
D. Rychnov / Citice
Mladší žáci U 13
18. kolo, Pá 17.05 17:00
Mladší žáci U 13
Skalná / FC Cheb
19. kolo, Pá 24.05 17:00
Kynšperk
Mladší žáci U 13
20. kolo, Pá 31.05 17:00
Mladší žáci U 13
Fran. Lázně
21. kolo, Pá 07.06 17:00
volné číslo
Mladší žáci U 13
22. kolo, Pá 14.06 17:00
Mladší žáci U 13
Horní Slavkov
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
Hájek junior6
Starší přípravka U 11..4
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Starší přípravka U 11..6
Kadaň B10
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
Dalovice8
Starší přípravka U 11..5
6. kolo, So 23.9.2023 16:00
Starší přípravka U 11..4
Hájek junior8
5. kolo, So 16.9.2023 17:00
SK Toužim7
Starší přípravka U 11..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
Starší přípravka U 11..7
Loko K. Vary5
3. kolo, So 2.9.2023 17:00
Hroznětín / Merklín14
Starší přípravka U 11..6
1. kolo, Út 29.8.2023 17:00
Kolová / Pila28
Starší přípravka U 11..0
2. kolo, St 23.8.2023 17:00
Starší přípravka U 11..6
Bečov / Stružná3
20. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
Sokol Citice2
A muži2
16. kolo, So 27.4.2024 10:00
starší žáci2
Fran. Lázně5
15. kolo, Čt 25.4.2024 17:00
Kr. Poříčí1
Mladší žáci2
19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
15. kolo, So 20.4.2024 14:00
Oloví4
B muži3
15. kolo, So 20.4.2024 10:00
Sp. Chodov0
starší žáci6
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
Hájek junior6
St.přípravka4
18. kolo, So 13.4.2024 10:30
TJ K. Vary - Dvory3
A muži1
13. kolo, Pá 12.4.2024 17:00
Březová1
Mladší žáci9
13. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
starší žáci4
N. Role/ Nejdek1
17. kolo, Dnes 14:00
Krásno
B muži
21. kolo, Dnes 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
17. kolo, Ne 05.05 10:00
Plesná
starší žáci
17. kolo, Pá 10.05 17:00
D. Rychnov / Citice
Mladší žáci
18. kolo, So 11.05 10:00
starší žáci
Lomnice/ Krajková
18. kolo, So 11.05 14:00
B muži
Svatava B
22. kolo, So 11.05 14:30
Viktoria Mariánské Láz..
A muži
18. kolo, Pá 17.05 17:00
Mladší žáci
Skalná / FC Cheb
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
19. kolo, Pá 24.05 17:00
Kynšperk
Mladší žáci
Úvod / / Mladší přípravka U 09 : Olympie Březová
Mladší přípravka U 09
6 : 8
(2:4)
Olympie Březová
1. | Slavia K. Vary B | 19 | 91:33 | 47 |
2. | FK Ostrov B | 19 | 52:25 | 43 |
3. | TJ K. Vary - Dvory | 19 | 69:34 | 39 |
4. | Viktoria Mariánské.. | 19 | 59:48 | 34 |
5. | A muži | 19 | 47:32 | 32 |
6. | Rozvoj Trstenice | 19 | 60:47 | 28 |
7. | Spartak Chodov | 19 | 47:35 | 27 |
8. | Baník Královské Poříčí | 18 | 55:47 | 26 |
9. | TJ Lomnice | 19 | 46:47 | 26 |
10. | Olympie Hroznětín | 19 | 30:34 | 22 |
11. | Loko Kar. Vary | 19 | 30:66 | 17 |
12. | SK Toužim | 18 | 36:64 | 16 |
13. | Baník Vintířov | 19 | 33:90 | 11 |
14. | Sokol Citice | 19 | 29:82 | 9 |
1. | B muži | 14 | 57:34 | 28 |
2. | Baník Bukovany | 13 | 42:36 | 27 |
3. | Lomnice B | 13 | 52:35 | 26 |
4. | Habartov | 13 | 40:35 | 24 |
5. | Krásno | 14 | 32:35 | 19 |
6. | D. Rychnov | 13 | 34:35 | 18 |
7. | Krajková | 14 | 26:31 | 17 |
8. | FK Jindřichovice | 13 | 28:45 | 17 |
9. | Oloví | 14 | 35:44 | 16 |
10. | Svatava B | 13 | 19:35 | 8 |
1. | Lomnice/ Krajková | 9 | 35:6 | 27 |
2. | Citice/D.Rychnov | 13 | 57:38 | 26 |
3. | Kynšperk | 10 | 37:18 | 22 |
4. | Fran. Lázně | 11 | 55:23 | 20 |
5. | Starší žáci | 11 | 27:38 | 17 |
6. | Vintířov | 10 | 18:31 | 10 |
7. | Sp. Chodov | 12 | 19:45 | 10 |
8. | Plesná | 10 | 17:32 | 7 |
9. | N. Role/ Nejdek | 11 | 19:50 | 7 |
10. | Kraslice | 1 | 0:3 | 0 |
1. | Sokolov B | 13 | 117:20 | 39 |
2. | Skalná / FC Cheb | 11 | 79:21 | 27 |
3. | Horní Slavkov | 10 | 98:17 | 24 |
4. | Kynšperk | 13 | 60:52 | 22 |
5. | Slavia K. Vary C | 11 | 76:32 | 21 |
6. | Svatava / Staré Sedlo | 12 | 57:47 | 16 |
7. | D. Rychnov / Citice | 11 | 57:81 | 15 |
8. | Kr. Poříčí | 10 | 64:54 | 12 |
9. | Mladší žáci U 13 | 11 | 39:65 | 12 |
10. | volné číslo | 4 | 7:22 | 4 |
11. | Fran. Lázně | 11 | 13:93 | 0 |
12. | Březová | 11 | 11:174 | 0 |
1. | Dalovice | 9 | 87:56 | 24 |
2. | Kolová / Pila | 7 | 104:14 | 21 |
3. | Hájek junior | 9 | 73:45 | 21 |
4. | Stará Role / KV - Dvory | 9 | 62:45 | 12 |
5. | Hroznětín / Merklín | 8 | 59:65 | 12 |
6. | Sedlec A | 8 | 36:49 | 12 |
7. | SK Toužim | 7 | 60:59 | 10 |
8. | Loko K. Vary | 8 | 53:52 | 10 |
9. | Bečov / Stružná | 7 | 36:47 | 9 |
10. | Kadaň B | 8 | 51:68 | 7 |
11. | Starší přípravka U 11 | 9 | 45:89 | 7 |
12. | FK Nová Role | 8 | 31:59 | 6 |
13. | Sedlec B | 7 | 25:74 | 3 |
14. | volné kolo | 0 | 0:0 | 0 |
8 gólů
Robert Faber7 gólů
Radek Rychna6 gólů
Petr Macák6 gólů
Dominuk Rubáš4 góly
Lukáš Macák3 góly
Josef Vican3 góly
Bedřich Rychna ml.
Počet návštěv: 79633
Posledních 30 dnů: 255 | Posledních 7 dnů: 59 | Poslední den: 5
© 2024 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze