Návštěvní kniha

Žádáme všechny přispěvatele, aby ve svých příspěvcích nepoužívali hanlivá či urážlivá slova. Text příspěvku nesmí odporovat zákonům ČR. Děkujeme.

Reagovat

franta 17.3.2020 - 14:24

Tož synci s fotbalem máme pro jaro útrum. Optimizmus není na místě. Půjde to do hajzlu. A důchodci, seďte doma a nepiskujte. Jestli to přežiju, tak se přihlásím.

Reagovat

Slávek 11.2.2020 - 16:05

Tak bychom opět chtěli začít normálně fungovat. V nejbližších dnech se pokusíme vše doplnit tak jak má být a pak už fungovat normálně a plynule. Omlouváme se za to, že jsme nebyli schopní pro vás dělat to, co máme.

Reagovat

franta 26.10.2019 - 13:27

Tak se opět hlásím, vždy si říkám do středy něco napíšu, ale jak to u důchodců chodí - nemají čas. Ono se to celkem hodilo, ta prodleva, dali jste se do pořádku a následovala šňůra pěti vítězných zápasů, kterou si doufám nepokazíte nepovedeným zápasem z mužstvem na chvostu tabulky. No někdy už jsem psal, že jste schopni špičková mužstva porazit, ale s autsajdry dovedete také prohrát. Jen něco málo k derby, že Chodov je kvalitní mužstvo víme, že to bývá často vyhrocené, dost tvrdé, ale vždy to zapadne do rámce FÉR PLEJ. to také víme, bohužel arbitr to místy nezvládal, rozdal spoustu kanárů, ale respekt si ti tím nezajistil. Co se hry týká, já byl spokojen, dávali jste si to po zemi, vytvořili jste si dost dalších loženek, ale uklidit to do branky...? Dokonce se schylovalo k tomu, že oba brankaři, myslím naše vychytají nulu, bohužel Jirka tam dostal pod břevno pumelici no a ta byla nechytatelná.

Reagovat

franta 30.9.2019 - 13:33

Výhra ve Slavkově, musím říci, mile překvapila. A pouze částečně poopravila reputaci minulého domácího zápasu, kdy jste zjevně na výhru neměli, ale plichtu bych bral, vy však prohrajete takovou mindou. Je ale hodně patrné, že oproti vstupu do minulého ročníku jste hodně polevili. Srovnání 2018 po 6ti kolech bylo 17 bodů a skore 20-9. Po 6ti kolech letos, bodů 9 a teď napíšu score 14-13. Není započítána předehrávka na FC Cheb, což by tu bilanci nepatrně zlepšilo, ale hodnotím prvních 6 kol. Co je patrné, na to přijde každý trouba - jasný pokles formy, nebo výkonnosti? U některých borců zcela určitě, ale jsou i vyjímky. Tak koukejte s tím něco dělat, ať na tom nejste jak Sparťanští rudoši.

Reagovat

franta 11.9.2019 - 06:32

No po zhlédnutí prvního poločasu utkání se Žluticemi (0-1) jsem tedy velkým optimistou nebyl. Opět jste v plné kráse, krása není dobrý výraz, lépe v plné nahotě předvedli ubohý výkon v obrané činnosti. Zaplať Panbů, že Žlutičští motáci své šance neproměňovali a díky Piškotovi za jeho zákroky. Na tom přeci musíte zapracovat, aby to bylo fcajku. Druhá půle přinesla zvrat, díky dobrému střídání se hra v útoku zrychlila a byly k vidění ukázkové akce po křídlech které vedly k vyrovnání a posléze i k otočení výsledku. Nutno zmínit a já tento okamžik považuji za rozhodující Piškotův zázračný zákrok který zabránil vyrovnání na 2-2. To je to podržení manšaftu tzv. de fakto. A třetí, pojišťující branka byla třešničkou na dortu zlepšeného výkonu ve druhém poločasu. Zápas pravdy bude ve Frantovkách, já to bohužel neuvidím, ale palce držet budu.

Reagovat

franta 3.9.2019 - 19:45

Tak zase trošku o tom našem fotbalu. Oproti zápasu s Poříčím, z mého pohledu to bylo o poznání lepší a odpovědnější, alespoň v první půli. Apropó Poříčí nejen dobře kombinovalo, důsledně bránilo a díky kiksům naší defenzivy si dovolilo dát 3 góly. V obraně musí přeci každý hráč vědět co a kdy má na hřišti dělat kde se pohybovat, kam se posouvat a nejen hráči defenzivy, ale celkově. Byl to zkrátka chabý výkon a co k tomu dodat, kdo jiný by to měl změnit než vy sami. Jak jsem zmínil, proti Hroznětínu to ušlo, ale jen první poločas, aktivitou hýřil zejména Béďa, bohužel po přestávce se na hřišti neobjevil (zranění?) a také J. Vican se mi líbil. Po poločase se snažil prosadit individuálně, ale moc se nedařilo. Chápu vést 4-1, tak se cítím na koni, kolikrát se ten pocit suverenity vymstil ze 4-1 je najednou 4-3 a nastane veliký strach o výsledek, notabene soupeři rostou křídla. Ale ustáli jste to a za to Vám patří dík, ale na velký potlesk to nebylo. V sobotu přijedou motáci ze Žlutic, jak praví náš předseda, nechci nic než výhru!!..

Reagovat

Slavek 20.8.2019 - 08:45

FC Cheb - N. Sedlo 1 : 3 (1:1) Hodnoti předseda TJ pan St. Suchý První utkání a první výhra. Super vstup do soutěže, ale předvedená hra nestála za nic. Dle mého pohledu kluci domácí podcenili, dali sice rychle branku, ale to jim ublížilo. Místo toho, aby se uklidnili a předvedli hru kterou umějí, tak začali hrát profesorský fotbal a kupili chybu za chybou. Nevím co se odehrávalo o poločasové pauze v kabině, ale ticho asi nebylo.Ve druhém poločase se hra zlepšila a díky tomu přišli i šance, které s přehledem proměnil Petr Macák po krásných přihrávkach Bédi Rychny. Ten byl podle mého i nejlepší hráč utkání a rozdílový hráč zápasu. Branku dal a na dvě přihrál. Doufám, že to vše s první výhrou z kluků spadlo. Vstoupili do soutěže vytězně a tak doufám budou v následujících utkáních předvádět výkony na které mají a  na které ja jsem zvyklý.Těším se na pátek na derby s K. Poříčí, kde se budou mít diváci na co dívat. Obě mužstva jsou pasovaný do horních pater tabulky.

Reagovat

slávek 15.8.2019 - 15:29

dobrý dem omlouváme se vám stránky se budou od pondělí celé předělávat a pak, už poběží opět jak mají děkujeme za pochopení a shovívavost

Reagovat

Bude postup? 14.6.2019 - 07:48

Baník Union do divize??

Reagovat

franta 30.5.2019 - 07:06

Tak to jsem rád sousede, že jsi sem hodil slinu. Proč já ne, protože většinu zápasů doma jsem neviděl celých, dva vůbec a venku jsem letos ještě nebyl. Ale na FC se chystám a do Chebu na zápas s lídrem také pojedu, na to jsem moc zvědav jak chlapci obstojí. No a pokud uvidím tak třeba napíši. Tak kluci ať se daří.