Sokol Citice - TJ BU Nové Sedlo U11  8 : 4 (5 : 0)

Branky - 2 x Denis Rubáš, 1 x Roman Wenzel, 1 x Tadeáš Tylka

Sestava - Denis Rubáš, Matyáš Fehér, Roman Wenzel, Pavel Hnátek, Milan Kapusňák, Anička Tylková, Ondra Lengyel, Filip Slavíček, Vojtěch Piták, Tadeáš Tylka, Daniel Kastl, Kristian Legyel.

Slovo trenéra:

Zápas pro nás buhoužel skončil prohrou, ale vše popořádku. Na hřiště jsme nastoupili ospalý, tomu i odpovídala naše hra, kdy jsme po třech střelách prohrávali 3:0 a to jsme do konce poločasu obdrželi další dva góly. Bohužel to byla otázka jediného jejich hráče, který byl fotbalově úplně někde jinde než ostatní. Za stavu 5:0 po půlce jsme si šli odpočinout, něco málo jsme si řekli a šli s výsledkem něco změnit, a to se dařilo. Všichni kdo tam byli musí říci, že jsme Citice nepustili drůhou půli ke hře - kluci byli jak vyměněný. Pokud bychom takhle hráli od začátku, zápas by dopadl úplně jinak. Ovšem chlapci z Citic to neunesli a začal masakr našich hráčů, faul střídal faul a dokonce nadávky vůči nám a našim fanouškům nebraly konce... Za sebe říkám, že pokud se toto někdy bude opakovat, okamžitě posílám kluky se převléci a odjedu domů. Hrají to pro zábavu a zdraví mají jen jedno. Jak říkám, druhá půle byla výborná, dvěma góly se prosadil Denis a po jedné brance přidali Roman s Tadeášem. A v obraně zářil Vojta, kterému nikdo neutekl. Druhou půli do toho kluci dali všichni opravdu všechno, proto jsme ho vyhráli 4:3, ovšem celý zápas prohráli 8:4. Musím pochválit naše oba golmany za skvělou práci a všem našim fanouškům poděkovat, že přijeli fandit a hnali kluky dopředu.