19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
18. kolo, So 13.4.2024 10:30
TJ K. Vary - Dvory3
A muži1
17. kolo, So 6.4.2024 16:30
A muži4
TJ Lomnice2
16. kolo, So 30.3.2024 15:30
A muži1
FK Ostrov B3
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Slavia K. Vary B3
A muži1
12. kolo, So 4.11.2023 14:00
Olympie Hroznětín0
A muži2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
A muži3
SK Toužim1
10. kolo, So 21.10.2023 10:30
Loko Kar. Vary1
A muži8
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
A muži3
Viktoria Mariánské Láz..0
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Baník Královské Poříčí..6
A muži0
20. kolo, Ne 28.04 16:00
Sokol Citice
A muži
21. kolo, So 04.05 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
22. kolo, So 11.05 14:30
Viktoria Mariánské Láz..
A muži
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
26. kolo, So 08.06 10:30
Rozvoj Trstenice
A muži
14. kolo, So 15.06 17:00
A muži
Spartak Chodov
15. kolo, So 20.4.2024 14:00
Oloví4
B muži3
13. kolo, So 6.4.2024 14:00
B muži3
Habartov1
12. kolo, Ne 31.3.2024 14:00
Krajková0
B muži3
1. kolo, Ne 5.11.2023 11:00
B muži7
Lomnice B4
11. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
B muži3
Baník Bukovany4PP
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:00
Lomnice B2
B muži0
9. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
Svatava B2
B muži5
8. kolo, Ne 8.10.2023 13:00
B muži4
Krásno1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
D. Rychnov3
B muži5
6. kolo, Ne 24.9.2023 13:30
B muži7
Oloví1
17. kolo, So 04.05 14:00
Krásno
B muži
18. kolo, So 11.05 14:00
B muži
Svatava B
15. kolo, So 20.4.2024 10:00
Sp. Chodov0
Starší žáci 6
13. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
Starší žáci 4
N. Role/ Nejdek1
11. kolo, So 28.10.2023 15:00
Starší žáci 0
Kynšperk4
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
Lomnice/ Krajková6
Starší žáci 0
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
Starší žáci 3
Plesná2
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:30
Fran. Lázně7
Starší žáci 1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
Starší žáci 5
Sp. Chodov4PP
4. kolo, So 9.9.2023 10:00
N. Role/ Nejdek1
Starší žáci 3
3. kolo, Ne 3.9.2023 10:00
Starší žáci 1
Citice/D.Rychnov8
2. kolo, Ne 27.8.2023 10:00
Kynšperk0
Starší žáci 3
16. kolo, So 27.04 10:00
Starší žáci
Fran. Lázně
12. kolo, St 01.05 10:00
Citice/D.Rychnov
Starší žáci
17. kolo, Ne 05.05 10:00
Plesná
Starší žáci
18. kolo, So 11.05 10:00
Starší žáci
Lomnice/ Krajková
13. kolo, Pá 12.4.2024 17:00
Březová1
Mladší žáci U 139
12. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Mladší žáci U 131
Sokolov B12
11. kolo, Po 30.10.2023 14:30
Horní Slavkov8
Mladší žáci U 131
8. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
Mladší žáci U 131
Kynšperk4
7. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Skalná / FC Cheb5
Mladší žáci U 133
6. kolo, Pá 22.9.2023 17:00
Mladší žáci U 136
D. Rychnov / Citice3
5. kolo, Pá 15.9.2023 17:00
Svatava / Staré Sedlo..7
Mladší žáci U 133
4. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
Mladší žáci U 130
Kr. Poříčí9
3. kolo, So 2.9.2023 10:00
Slavia K. Vary C14
Mladší žáci U 131
2. kolo, Pá 25.8.2023 17:00
Mladší žáci U 1312
Březová1
15. kolo, Dnes 17:00
Kr. Poříčí
Mladší žáci U 13
16. kolo, Pá 03.05 17:00
Mladší žáci U 13
Svatava / Staré Sedlo..
17. kolo, Pá 10.05 17:00
D. Rychnov / Citice
Mladší žáci U 13
18. kolo, Pá 17.05 17:00
Mladší žáci U 13
Skalná / FC Cheb
19. kolo, Pá 24.05 17:00
Kynšperk
Mladší žáci U 13
20. kolo, Pá 31.05 17:00
Mladší žáci U 13
Fran. Lázně
21. kolo, Pá 07.06 17:00
volné číslo
Mladší žáci U 13
22. kolo, Pá 14.06 17:00
Mladší žáci U 13
Horní Slavkov
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
Hájek junior6
Starší přípravka U 11..4
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Starší přípravka U 11..6
Kadaň B10
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
Dalovice8
Starší přípravka U 11..5
6. kolo, So 23.9.2023 16:00
Starší přípravka U 11..4
Hájek junior8
5. kolo, So 16.9.2023 17:00
SK Toužim7
Starší přípravka U 11..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
Starší přípravka U 11..7
Loko K. Vary5
3. kolo, So 2.9.2023 17:00
Hroznětín / Merklín14
Starší přípravka U 11..6
1. kolo, Út 29.8.2023 17:00
Kolová / Pila28
Starší přípravka U 11..0
2. kolo, St 23.8.2023 17:00
Starší přípravka U 11..6
Bečov / Stružná3
19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
15. kolo, So 20.4.2024 14:00
Oloví4
B muži3
15. kolo, So 20.4.2024 10:00
Sp. Chodov0
starší žáci6
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
Hájek junior6
St.přípravka4
18. kolo, So 13.4.2024 10:30
TJ K. Vary - Dvory3
A muži1
13. kolo, Pá 12.4.2024 17:00
Březová1
Mladší žáci9
13. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
starší žáci4
N. Role/ Nejdek1
17. kolo, So 6.4.2024 16:30
A muži4
TJ Lomnice2
13. kolo, So 6.4.2024 14:00
B muži3
Habartov1
12. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Mladší žáci1
Sokolov B12
16. kolo, So 27.04 10:00
starší žáci
Fran. Lázně
20. kolo, Ne 28.04 16:00
Sokol Citice
A muži
12. kolo, St 01.05 10:00
Citice/D.Rychnov
starší žáci
16. kolo, Pá 03.05 17:00
Mladší žáci
Svatava / Staré Sedlo..
17. kolo, So 04.05 14:00
Krásno
B muži
21. kolo, So 04.05 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
17. kolo, Ne 05.05 10:00
Plesná
starší žáci
17. kolo, Pá 10.05 17:00
D. Rychnov / Citice
Mladší žáci
18. kolo, So 11.05 10:00
starší žáci
Lomnice/ Krajková
18. kolo, So 11.05 14:00
B muži
Svatava B
Úvod / / :
1. | Slavia K. Vary B | 18 | 86:29 | 44 |
2. | FK Ostrov B | 18 | 50:24 | 40 |
3. | TJ K. Vary - Dvory | 18 | 63:34 | 36 |
4. | Viktoria Mariánské.. | 18 | 55:43 | 34 |
5. | A muži | 18 | 45:30 | 31 |
6. | Spartak Chodov | 18 | 44:32 | 26 |
7. | Baník Královské Poříčí | 17 | 54:45 | 26 |
8. | TJ Lomnice | 18 | 45:45 | 26 |
9. | Rozvoj Trstenice | 18 | 53:46 | 25 |
10. | Olympie Hroznětín | 18 | 28:33 | 19 |
11. | SK Toužim | 17 | 35:57 | 16 |
12. | Loko Kar. Vary | 18 | 27:63 | 16 |
13. | Baník Vintířov | 18 | 33:84 | 11 |
14. | Sokol Citice | 18 | 27:80 | 8 |
1. | B muži | 14 | 57:34 | 28 |
2. | Baník Bukovany | 13 | 42:36 | 27 |
3. | Lomnice B | 13 | 52:35 | 26 |
4. | Habartov | 13 | 40:35 | 24 |
5. | Krásno | 14 | 32:35 | 19 |
6. | D. Rychnov | 13 | 34:35 | 18 |
7. | Krajková | 14 | 26:31 | 17 |
8. | FK Jindřichovice | 13 | 28:45 | 17 |
9. | Oloví | 14 | 35:44 | 16 |
10. | Svatava B | 13 | 19:35 | 8 |
1. | Citice/D.Rychnov | 12 | 54:34 | 26 |
2. | Lomnice/ Krajková | 8 | 31:3 | 24 |
3. | Kynšperk | 9 | 32:17 | 19 |
4. | Fran. Lázně | 10 | 50:21 | 17 |
5. | Starší žáci | 10 | 25:33 | 17 |
6. | Vintířov | 9 | 17:26 | 10 |
7. | Sp. Chodov | 11 | 16:45 | 7 |
8. | Plesná | 9 | 15:30 | 6 |
9. | N. Role/ Nejdek | 10 | 17:48 | 5 |
10. | Kraslice | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Sokolov B | 12 | 115:20 | 36 |
2. | Skalná / FC Cheb | 10 | 79:19 | 27 |
3. | Kynšperk | 12 | 59:41 | 22 |
4. | Horní Slavkov | 9 | 87:16 | 21 |
5. | Slavia K. Vary C | 10 | 70:28 | 18 |
6. | Svatava / Staré Sedlo | 11 | 53:41 | 16 |
7. | Kr. Poříčí | 9 | 63:52 | 12 |
8. | D. Rychnov / Citice | 10 | 37:80 | 12 |
9. | Mladší žáci U 13 | 10 | 37:64 | 9 |
10. | volné číslo | 3 | 2:21 | 1 |
11. | Fran. Lázně | 10 | 12:88 | 0 |
12. | Březová | 10 | 10:154 | 0 |
1. | Dalovice | 9 | 87:56 | 24 |
2. | Kolová / Pila | 7 | 104:14 | 21 |
3. | Hájek junior | 9 | 73:45 | 21 |
4. | Stará Role / KV - Dvory | 9 | 62:45 | 12 |
5. | Hroznětín / Merklín | 8 | 59:65 | 12 |
6. | Sedlec A | 8 | 36:49 | 12 |
7. | SK Toužim | 7 | 60:59 | 10 |
8. | Loko K. Vary | 8 | 53:52 | 10 |
9. | Bečov / Stružná | 7 | 36:47 | 9 |
10. | Kadaň B | 8 | 51:68 | 7 |
11. | Starší přípravka U 11 | 9 | 45:89 | 7 |
12. | FK Nová Role | 8 | 31:59 | 6 |
13. | Sedlec B | 7 | 25:74 | 3 |
14. | volné kolo | 0 | 0:0 | 0 |
8 gólů
Robert Faber7 gólů
Radek Rychna6 gólů
Petr Macák6 gólů
Dominuk Rubáš4 góly
Lukáš Macák3 góly
Patrick Bílý2 góly
Josef Vican
Počet návštěv: 79594
Posledních 30 dnů: 258 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 6
© 2024 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze