přípravka U11

20. kolo, Ne 20.05 10:00

Dynamo Krajková7
přípravka U114

přípravka U11

19. kolo, So 12.05 11:30

Spartak H.Slavkov7
přípravka U115

přípravka U11

18. kolo, Pá 04.05 17:00

Spartak Dolní Rychnov13
přípravka U118

přípravka U11

26. kolo, Út 01.05 10:00

Baník Královské Poříčí..11
přípravka U113

Baník Královské Poříčí

17. kolo, So 28.04 14:00

přípravka U115
Baník Královské Poříčí..13

přípravka U11

16. kolo, So 21.04 10:00

FK Loket4
přípravka U119

Olympie Březová

15. kolo, So 14.04 12:00

přípravka U115
Olympie Březová9

Dynamo Krajková

11. kolo, So 04.11 13:00

přípravka U115
Dynamo Krajková4

Spartak H.Slavkov

10. kolo, Ne 29.10 10:00

přípravka U110
Spartak H.Slavkov0

Spartak Dolní Rychnov

9. kolo, Ne 22.10 14:00

přípravka U113
Spartak Dolní Rychnov8

Slavoj Kynšperk

21. kolo, So 26.05 14:00

přípravka U11
Slavoj Kynšperk

přípravka U11

22. kolo, Čt 31.05 17:00

TJ Lomnice
přípravka U11

Spartak Dolní Rychnov

27. kolo, St 06.06 17:00

přípravka U11
Spartak Dolní Rychnov

přípravka U11

24. kolo, Pá 15.06 16:30

Olympie Březová
přípravka U11

Přehled zápasů

Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. Spartak H.Slavkov 8:4 přípravka U11 26.08.201711:30
12. Slavoj Kynšperk 7:9 přípravka U11 29.08.201717:00
2. Dynamo Krajková 7:6 přípravka U11 03.09.201710:00
3. přípravka U11 15:0 Slavoj Kynšperk 09.09.201714:00
4. TJ Lomnice 4:2 přípravka U11 16.09.201710:00
13. přípravka U11 5:9 TJ Lomnice 28.09.201715:00
6. Olympie Březová 14:4 přípravka U11 30.09.201710:30
7. přípravka U11 6:3 FK Loket 08.10.201714:00
8. Baník Královské Poříčí 7:3 přípravka U11 14.10.201710:00
9. přípravka U11 3:8 Spartak Dolní Rychnov 22.10.201714:00
10. přípravka U11 0:0 Spartak H.Slavkov 29.10.201710:00
11. přípravka U11 5:4 Dynamo Krajková 04.11.201713:00
15. přípravka U11 5:9 Olympie Březová 14.04.201812:00
16. FK Loket 4:9 přípravka U11 21.04.201810:00
17. přípravka U11 5:13 Baník Královské Poříčí 28.04.201814:00
26. Baník Královské Poříčí 11:3 přípravka U11 01.05.201810:00
18. Spartak Dolní Rychnov 13:8 přípravka U11 04.05.201817:00
25. přípravka U11 -:- FK Loket 08.05.201815:00
19. Spartak H.Slavkov 7:5 přípravka U11 12.05.201811:30
20. Dynamo Krajková 7:4 přípravka U11 20.05.201810:00
21. přípravka U11 -:- Slavoj Kynšperk 26.05.201814:00
22. TJ Lomnice -:- přípravka U11 31.05.201817:00
27. přípravka U11 -:- Spartak Dolní Rychnov 06.06.201817:00
24. Olympie Březová -:- přípravka U11 15.06.201816:30

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Ostrov 22 126:15 61
2. TJ Lomnice 22 53:34 46
3. FC Fr.Lázně 22 58:45 44
4. Hvězda Cheb 22 49:30 42
5. FC Cheb 22 56:37 39
6. Baník Královské Poříčí 22 46:38 39
7. A muži 22 41:51 30
8. FK Nejdek 22 37:51 30
9. Sokol Citice 22 45:76 30
10. DDM St.Role 22 49:69 29
11. FK Žlutice 22 39:60 24
12. SK Toužim 22 43:63 22
13. Spartak Chodov 22 39:65 18
14. Lokomotiva K.Vary 22 40:87 8

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

9 gólů

Josef Vican

4 góly

Bedřich Rychna ml.

3 góly

Petr Macák

2 góly

Radek Kaňok

2 góly

Petr Karásek

2 góly

Eduard Lakatoš

2 góly

David Patera

2 góly

David Dudi

2 góly

Jan Vican

1 gól

Tomáš Pelech
Město Nové Sedlo Sokolovská uhelná Heckl Momentive ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. VOSS kohoutkova Chemontas Isla FAČR Strojservis Homolka

Počet návštěv: 56301
Posledních 30 dnů: 950 | Posledních 7 dnů: 239 | Poslední den: 34

© 2018 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne