15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Slavia K. Vary B3
A muži1
12. kolo, So 4.11.2023 14:00
Olympie Hroznětín0
A muži2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
A muži3
SK Toužim1
10. kolo, So 21.10.2023 10:30
Loko Kar. Vary1
A muži8
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
A muži3
Viktoria Mariánské Láz..0
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Baník Královské Poříčí..6
A muži0
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
A muži4
Sokol Citice1
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Baník Vintířov0
A muži3
5. kolo, So 16.9.2023 16:30
A muži1
TJ K. Vary - Dvory3
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
TJ Lomnice1
A muži0
16. kolo, So 30.03 15:30
A muži
FK Ostrov B
17. kolo, So 06.04 16:30
A muži
TJ Lomnice
18. kolo, So 13.04 10:30
TJ K. Vary - Dvory
A muži
19. kolo, So 20.04 17:00
A muži
Baník Vintířov
20. kolo, Ne 28.04 16:00
Sokol Citice
A muži
21. kolo, So 04.05 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
22. kolo, So 11.05 14:30
Viktoria Mariánské Láz..
A muži
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
1. kolo, Ne 5.11.2023 11:00
B muži7
Lomnice B4
11. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
B muži3
Baník Bukovany4PP
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:00
Lomnice B2
B muži0
9. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
Svatava B2
B muži5
8. kolo, Ne 8.10.2023 13:00
B muži4
Krásno1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
D. Rychnov3
B muži5
6. kolo, Ne 24.9.2023 13:30
B muži7
Oloví1
5. kolo, Ne 17.9.2023 13:30
B muži12
FK Jindřichovice1
4. kolo, Ne 10.9.2023 15:00
Habartov2
B muži3
3. kolo, Ne 3.9.2023 14:00
B muži0
Krajková4
11. kolo, So 28.10.2023 15:00
Starší žáci 0
Kynšperk4
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
Lomnice/ Krajková6
Starší žáci 0
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
Starší žáci 3
Plesná2
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:30
Fran. Lázně7
Starší žáci 1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
Starší žáci 5
Sp. Chodov4PP
4. kolo, So 9.9.2023 10:00
N. Role/ Nejdek1
Starší žáci 3
3. kolo, Ne 3.9.2023 10:00
Starší žáci 1
Citice/D.Rychnov8
2. kolo, Ne 27.8.2023 10:00
Kynšperk0
Starší žáci 3
11. kolo, Po 30.10.2023 14:30
Horní Slavkov8
Mladší žáci U 131
8. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
Mladší žáci U 131
Kynšperk4
7. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Skalná / FC Cheb5
Mladší žáci U 133
6. kolo, Pá 22.9.2023 17:00
Mladší žáci U 136
D. Rychnov / Citice3
5. kolo, Pá 15.9.2023 17:00
Svatava / Staré Sedlo..7
Mladší žáci U 133
4. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
Mladší žáci U 130
Kr. Poříčí9
3. kolo, So 2.9.2023 10:00
Slavia K. Vary C14
Mladší žáci U 131
2. kolo, Pá 25.8.2023 17:00
Mladší žáci U 1312
Březová1
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Starší přípravka U 11..6
Kadaň B10
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
Dalovice8
Starší přípravka U 11..5
6. kolo, So 23.9.2023 16:00
Starší přípravka U 11..4
Hájek junior8
5. kolo, So 16.9.2023 17:00
SK Toužim7
Starší přípravka U 11..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
Starší přípravka U 11..7
Loko K. Vary5
3. kolo, So 2.9.2023 17:00
Hroznětín / Merklín14
Starší přípravka U 11..6
1. kolo, Út 29.8.2023 17:00
Kolová / Pila28
Starší přípravka U 11..0
2. kolo, St 23.8.2023 17:00
Starší přípravka U 11..6
Bečov / Stružná3
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Slavia K. Vary B3
A muži1
1. kolo, Ne 5.11.2023 11:00
B muži7
Lomnice B4
12. kolo, So 4.11.2023 14:00
Olympie Hroznětín0
A muži2
11. kolo, Po 30.10.2023 14:30
Horní Slavkov8
Mladší žáci1
11. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
B muži3
Baník Bukovany4PP
11. kolo, So 28.10.2023 15:00
starší žáci0
Kynšperk4
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
A muži3
SK Toužim1
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:00
Lomnice B2
B muži0
10. kolo, So 21.10.2023 10:30
Loko Kar. Vary1
A muži8
9. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
Svatava B2
B muži5
16. kolo, So 30.03 15:30
A muži
FK Ostrov B
17. kolo, So 06.04 16:30
A muži
TJ Lomnice
18. kolo, So 13.04 10:30
TJ K. Vary - Dvory
A muži
19. kolo, So 20.04 17:00
A muži
Baník Vintířov
20. kolo, Ne 28.04 16:00
Sokol Citice
A muži
21. kolo, So 04.05 17:00
A muži
Baník Královské Poříčí..
22. kolo, So 11.05 14:30
Viktoria Mariánské Láz..
A muži
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
Úvod / Fotbal - družstva / A muži / Eva Mannová
1. | Slavia K. Vary B | 14 | 60:25 | 34 |
2. | FK Ostrov B | 14 | 39:17 | 34 |
3. | Viktoria Mariánské.. | 14 | 48:35 | 28 |
4. | TJ K. Vary - Dvory | 14 | 52:29 | 26 |
5. | A muži | 14 | 32:22 | 25 |
6. | Baník Královské Poříčí | 13 | 46:31 | 22 |
7. | TJ Lomnice | 14 | 37:36 | 22 |
8. | Spartak Chodov | 14 | 32:27 | 18 |
9. | Rozvoj Trstenice | 14 | 39:35 | 18 |
10. | Olympie Hroznětín | 14 | 24:25 | 15 |
11. | SK Toužim | 13 | 30:47 | 13 |
12. | Loko Kar. Vary | 14 | 21:58 | 10 |
13. | Sokol Citice | 14 | 22:61 | 8 |
14. | Baník Vintířov | 14 | 27:61 | 7 |
1. | Baník Bukovany | 11 | 35:28 | 24 |
2. | B muži | 11 | 48:29 | 22 |
3. | Habartov | 11 | 36:30 | 21 |
4. | Lomnice B | 11 | 39:31 | 20 |
5. | Krajková | 11 | 25:22 | 17 |
6. | D. Rychnov | 11 | 27:24 | 15 |
7. | FK Jindřichovice | 11 | 23:42 | 14 |
8. | Krásno | 11 | 28:32 | 13 |
9. | Oloví | 11 | 23:34 | 10 |
10. | Svatava B | 11 | 19:31 | 8 |
1. | Lomnice/ Krajková | 8 | 31:3 | 24 |
2. | Citice/D.Rychnov | 9 | 42:30 | 18 |
3. | Fran. Lázně | 8 | 48:11 | 17 |
4. | Kynšperk | 8 | 29:16 | 16 |
5. | Starší žáci | 8 | 15:32 | 11 |
6. | Vintířov | 8 | 14:26 | 7 |
7. | Plesná | 7 | 14:24 | 6 |
8. | Sp. Chodov | 8 | 14:37 | 5 |
9. | N. Role/ Nejdek | 8 | 16:44 | 3 |
10. | Kraslice | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Sokolov B | 9 | 90:14 | 27 |
2. | Horní Slavkov | 8 | 67:15 | 18 |
3. | Slavia K. Vary C | 9 | 69:23 | 18 |
4. | Skalná / FC Cheb | 7 | 48:13 | 18 |
5. | Kynšperk | 9 | 42:33 | 17 |
6. | Svatava / Staré Sedlo | 8 | 44:31 | 12 |
7. | Kr. Poříčí | 8 | 58:50 | 9 |
8. | D. Rychnov / Citice | 8 | 25:67 | 9 |
9. | Mladší žáci U 13 | 8 | 27:51 | 6 |
10. | volné číslo | 1 | 2:2 | 1 |
11. | Fran. Lázně | 7 | 6:62 | 0 |
12. | Březová | 8 | 8:125 | 0 |
1. | Dalovice | 9 | 87:56 | 24 |
2. | Kolová / Pila | 7 | 104:14 | 21 |
3. | Hájek junior | 8 | 67:41 | 18 |
4. | Stará Role / KV - Dvory | 9 | 62:45 | 12 |
5. | Hroznětín / Merklín | 8 | 59:65 | 12 |
6. | Sedlec A | 8 | 36:49 | 12 |
7. | SK Toužim | 7 | 60:59 | 10 |
8. | Loko K. Vary | 7 | 49:48 | 9 |
9. | Bečov / Stružná | 7 | 36:47 | 9 |
10. | Starší přípravka U 11 | 8 | 41:83 | 7 |
11. | Kadaň B | 7 | 47:64 | 6 |
12. | FK Nová Role | 8 | 31:59 | 6 |
13. | Sedlec B | 7 | 25:74 | 3 |
14. | volné kolo | 0 | 0:0 | 0 |
8 gólů
Robert Faber6 gólů
Petr Macák3 góly
Lukáš Macák3 góly
Dominuk Rubáš2 góly
Josef Vican2 góly
Bedřich Rychna ml.2 góly
Tomáš Tefr
Počet návštěv: 79466
Posledních 30 dnů: 180 | Posledních 7 dnů: 54 | Poslední den: 6
© 2024 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz